Project KBB 2020
From DTU ProjectLab
(Difference between revisions)
(Created page with "{| class="wikitable sortable" |+Spring Term 2020 Wiki Articles |Group number |First name |Surname |Student number |[[]] |- |- |Xx |Kathrine |Butler |s153360 |[[Project KBB 202...") |
|||
| Line 5: | Line 5: | ||
|Surname | |Surname | ||
|Student number | |Student number | ||
| − | |[[]] | + | |[[Article name]] |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
Revision as of 08:16, 7 February 2020
| Group number | First name | Surname | Student number | Article name |
| Xx | Kathrine | Butler | s153360 | Project KBB 2020 |